Експертиза

Представлення Академії цифрової безпеки на Світовому форумі демократії в Страсбурзі, Франція

ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» пройшов відбір на участь у Світовому Форумі Демократії 2017 World Forum for Democracy в Страсбурзі, Франція напряму від Ради Європи і ввійшов від України в міжнародну делегацію з 60 країн. Організація отримала нагоду презентувати Академію цифрової безпеки та роботи з даними для активістів та журналістів у Європейському парламенті. Захід щорічно проводиться Радою Европи в листопаді з метою висвітлення наріжних викликів
демократії. Основною темою 2017 року стала "Чи є Популізм проблемою?".

Керівниця ГО «ІПСД» представила позицію нашої організації, а також Світового молодіжного руху за демократію World Youth Movement for Democracy, адже є членом ради керуючих від Євразійського регіону; подискутувала з колегами, громадськими діячами, журналістами, європарламентарями, експертами на тему загроз та можливостей нових технологій в інформаційному просторі та демократичних процесах, загрози гібридної війни, ролі медіа та політичних партій в країнах Європи та світу. Також даний візит надав чудову можливість підкреслити важливість та ціннісне наповнення нашої Академія цифрової безпеки та роботи з даними для ОГС . Після повернення передовий досвід та нові інструменти перевірки, аналізу, обробки даних, безпеки в інформаційному просторі було поширено серед учасників Академії.

В рамках обговорень Дар’я поставила ряд запитань на загальних пленарних засіданнях.
«Направду, чудово, що українці мають можливість долучитись до такого важливого заходу і в складі окремої української делегації, але дуже хотілось би, щоб від України лунало значно більше запитань. Думаю, організаторам варто проводити попередню підготовку делегатів, щоб українські геополітичні пріоритети на такому високому міжнародному рівні були представлені. Потрібно учасників готувати, визначати основні пріоритети і разом відстоювати наші інтереси по всім фронтам. До прикладу, міжнародну делегацію, куди ввійшла я, як представниця ГО «ІПСР» організатори готували 2 дні напередодні заходу».

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!