Мир та безпека

Міжнародний форум довіри. Людяність без кордонів

Довіра - основа миру, справедливості та безпеки.

Міжнародний форум довіри - покликаний зводити мости розуміння між різними культурами та спільнотами через відкритий діалог та співпрацю. Форум відбувся за ініціативи Інституту партнерства та сталого розвитку 21-27 березня 2016 року в місті Львів та став платформою для діалогу між представниками аналітичних центрів та громадських організацій, міжнародних інституцій з 12 країн світу. Серед учасників – активісти, правозахисники та експерти з Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Грузії, Косово, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, США, України.

Анексія Криму, війни та конфлікти на Донбасі, Нагірному Карабасі, Південній Осетії, Чечні, Трансністрії, Боснійська війна… події, які принесли смерть, горе та страждання мільйонам людей. Під час форуму була піднята дискусія про виклики, які стоять перед нашими суспільствами у зв’язку з конфліктами і яка роль молодого покоління та громадянського суспільства у їх подоланні, встановлені миру, відстоюванні прав і свобод людини, принципів демократії та верховенства права.

Форум розпочався змістовною дискусією на тему "Мир для моєї країни" за модерації директорки Інституту партнерства та сталого розвитку Дар’ї Мустафіної.
В рамках роботи Форуму відбулись презентації учасників "Уроки історичного минулого моєї країни".

Робота форуму була побудована в рамках наступних тематичних сесій:

Вплив освіти на категорії війни і миру
Модератор: Anita Mitic
Serbia, Director of Youth Initiative for Human Rights
Зв’язок між демократичними цінностями та безпекою
Модератор: Mane Torosyan
Armenia, The International Center for Human Development
Як глобалізація впливає на наше життя і миро будівництво
Модератор: Niniko Lekishvili
Georgia, Georgian Association of Educational Initiatives
Біженці. Міграційні виклики в Європі
Модератор: Erzsébet Lajos
Germany, Initiative Mittel- und Osteuropa eV
Пропаганда на національному та міжнародному рівнях. Шляхи захисту та подолання
Модератор: Nikolay Artemenko and Konstantin Golokteev
Russian Federation, Youth Democratic movement "Vesna"
Міжнародні кампанії допомоги політичним в’язням
Модератор: Yelena Viner
USA, World Movement for Democracy, National Endowment for Democracy
В рамках форуму учасниками заходу було ініційовано проведення інформаційної кампанії "PeaceIs". Основна ідея – розповісти, яке змістовне і ціннісне наповнення поняття "Мир". Кожен з нас дав відповідь на запитання «Що таке мир для мене і моєї країни» і закликали задуматись над цим людей в усьому світі.

"МИР – це вирішення конфліктів без насильства, це повага до прав та свобод людей, до місцевої культури, довіра, участь та взяття на себе відповідальності».

Ми надіслали коротке послання світові від молоді, яка живе в країнах, де йде війна. Молоді, яка втрачає своїх батьків, рідних, коханих. На наших очах нищать домівки, міста і села, забирають життя. Ми закликаємо до людяності та гуманізму. Ми віримо в свободу, любов та мирне життя на нашій прекрасній планеті.

Безперечно, форум став чудовою платформою для налагодження співпраці та спільних ініціатив. Форум об'єднав Людей, які знають, що Людяність не має кордонів!

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!