Експертиза

Одеська жіноча конференція. Експертна дискусія про національну гендерну політику

18 жовтня 2018 року за підтримки Міністерство соціальної політики України та Міністерства юстиції України відбулася Одеська жіноча конференція, спрямована на висвітлення проблем ґендерної політики та вироблення шляхів їх вирішення. У числі учасників - представники керівництва Мінсоцполітики та Мін'юсту, представники фонду ООН в сфері народонаселення в Україні, Національного демократичного інституту з міжнародних питань, керівники структурних підрозділів органів влади міста та області, депутати, представники Поліції Одеської області, Патрульної поліції Одеської області, медичних та навчальних установ, дослідницьких центрів, громадських організацій, експерти, жительки міста і області.
Програма конференції включала 4 панельні дискусій за темами: національна гендерна політика; ролі місцевих органів влади у формуванні гендерної політики в освітній сфері, сферах соціальної політики та охорони здоров’я; запобігання та протидії гендерному насильству; впровадження гендерного бюджетування в органах місцевого самоврядування.

Представниця Інституту партнерства та сталого розвитку взяла участь у першій експертній панельній дискусії і поділилась експертною думкою та досвідом з питань формування національної гендерної політики; зазначила важливість налагодження партнерства та об'єднання зусиль влади, бізнесу, громадянського суспільства, медіа для реалізації гендерної політики; презентувала результати аналізу Інституту партнерства та сталого розвитку щодо участі жінок в соціально-політичному та економічному житті країни.
Конференція проводилась за ініціативою депутатської групи Одеської міської ради VII скликання «Рівні можливості», з метою налагодження взаємодії та консолідації зусиль для запровадження гендерної політики у м. Одесі.

Дякуємо організаторам за запрошення та можливість поділитись напрацюваннями. Ми переконані, що рівноправна участь жінок - важлива складова дійсно демократичної і процвітаючої України.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!