Експертиза

Маріуполь. Експертна дискусія «Жіночі ролі» на бізнес-форумі «Business4Women»

Стає доброю традицією збиратися восени в Маріуполі на бізнес-форумі «Business4Women», який вже вдруге організував Центр підтримки бізнесу міста Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.
Більше 100 учасників зібралися 20 вересня 2018 для діалогу та обміну досвідом, аби більше дізнатися про розвиток жіночого підприємництва та про інструменти просування власного бізнесу. Прекрасний захід, чудова організація, змістовні виступи про франчайзинг, маркетинг, роль менторства в бізнесі.
Керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку Дар’я Мустафіна з радістю поділилась досвідом в рамках панельної експертної дискусії «Жіночі ролі. Роль жінки в бізнесі та повсякденному житті»: «Не вибір, а гармонійне поєднання в собі багатогранності своїх бажань і прагнень. Поєднання – спосіб упорядкувати наші ролі і наважитись на те чого ми прагнемо, здатність організувати життя, кар’єру, самореалізацію, творчість навколо наших цінностей та особистого визначення успіху, а не покладання в основу свого вибору та дій переконань інших людей. Поєднання особистого життя і роботи - не втілення чужих цінностей, а реалізація власних».

Ще одна дуже важлива складова заходу – презентація книги «Власна справа-власне життя» за участі успішних жінок-підприємниць, героїнь книги. Книга про неймовірних жінок Донбасу, видана Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаного на базі Донецької ТПП. Радіємо бачити такі історії успіху жінок, певні їх почують і на Сході і на Заході.

«Business4Women» став майданчиком для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику ділових жінок, представників органів влади, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань. Дякуємо організаторам за запрошення, завжди раді поділитись досвідом Інституту партнерства та сталого розвитку та своїми знаннями з жінками Донбасу. Ваш захід – потужний інструмент для розвитку підприємництва в регіоні!

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!