Експертиза

Миколаїв. Лекція «Жіноче підприємництво та лідерство. Глобальний вимір та тенденції розвитку»

Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв 12 вересня 2018 організував конференцію "Жінки в бізнесі" за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи "EU4Business". Під час заходу учасниці озвучили проблеми, з якими стикаються жінки в бізнесі, а також шукали шляхи їх вирішення, обмінялися досвідом та кращими практиками вирішення найбільш актуальних проблем в розвитку жіночого підприємництва.
Керівниця ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» на запрошення організаторів прочитала для учасниць лекцію «Жіноче підприємництво та лідерство. Глобальний вимір та тенденції розвитку», а також стала модератором панельної дискусії «Жінки, які надихають. Стратегії успіху» за участі успішних підприємниць міста Миколаєва.

Також ментор нашого проекту Академія жіночого лідерства і підпрємництва Inspiring Women Ксенія Ланчак провела для учасниць заходу тренінг «Публічний імідж ділової жінки».
Велика вдячність Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв за один з перших потужних жіночих форумів в місті. Експерти ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» завжди готові підтримати та сприяти розвитку підприємництва в регіоні.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!