Експертиза

Чернігів. Лекція «Чому важливо йти у STEM і рухати цей світ»

26 червня 2018 відбувся Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів». Кількість жінок в українських технологічних компаніях становить 23%, а на рівні топ-менеджерів їх ще менше. Більше того, прогнози щодо залучення дівчат з університетів у STEM-компанії невтішні: дівчат не так багато серед студентів, а в професії їх залишається ще менше. В рамках заходу учасники ознайомились із результатами досліджень стану жіночого лідерства в STEM-сферах і перешкод, які трапляються на шляху жінки-науковця, жінки-програміста та жінки-математика.
ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», як завше, сприяє розвитку технологій та інновацій, активній участі жінок у цьому процесі. Представниця ГО «ІПСР» на запрошення організаторів ГС «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» радо підтримала роботу форуму і розповіла учасницям «Чому варто йти у STEM і рухати цей світ». Під час виступу Мустафіної Дар’ї учасниці мали чудову нагоду почути про роль жінок та дівчат в науці, математиці, технічних галузях та інженерії; дізнатись про основні тенденції розвитку STEM галузей та професії майбутнього.

Щиро вдячні усім учасницям та організаторам за ініціативу та запрошення. Форум «Жіноче лідерство в STEM у місті Чернігів» проводився за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.

«Світ потребує жіночих Inspiring Success Stories. Пиши свою історію Успіху», - Мустафіна Дар’я, керівниця ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва «Inspiring Women».

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!