Цифрова безпека. Інновації та технології для належного врядування

Міжнародний цифровий форум: Медіа та Технології для належного врядування

Форум відбувся 21 травня 2018 року в місті інновацій UNIT City, Київ та став платформою для дискусії та обміну досвідом між представниками громадянського суспільства, експертного середовища, дипломатичних, державних структур, бізнесу та політикуму щодо ролі медіа та технологій в сфері розвитку демократії та належного врядування в Україні та світі.

Форум став завершальним заходом нашої Академії цифрової безпеки та роботи з даними для громадянського суспільства, спрямованої на зміцнення цифрових компетенцій громадських активістів та журналістів, підвищення медіа грамотності та обізнаності в питаннях безпеки та прозорості в Інтернеті, ролі медіа та технологій в сфері розвитку громадянського суспільства та належного врядування. Організатор заходу: Громадська організація Інститут партнерства та сталого розвитку.

 

Усі відвідувачі форуму отримали унікальну нагоду долучитись до екскурсії інноваційним парком UNIT City.

Роботу форуму відкрила Мустафіна Дар’я, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку. Привітальні промови та вступні виступи на тему інформаційної безпеки, свободи медіа, впливу технологій на належне врядування в Україні, геополітичну ситуацію в світі пролунали від представників дипломатичного та експертного середовища:
Хюг Мінгареллі
Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні
Шон О’Хара
Аташе з питань культури та освіти Посольство США в Україні
Ґерт Антсу
Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні
Ольга Стефанішина
Генеральний директор урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції
Валерій Бакал
Державне агентство з питань електронного урядування України
Домінік Беллоне
Dominic Bellone

Counterpart International
Роботу першої секції форуму «Сучасні інформаційні війни» основною доповіддю «Вплив сучасних медіа-систем» відкрила Джулія Уорд, Депутат Європейського Парламенту (Велика Британія), член Комітету з питань культури, освіти та громадянського суспільства.
Експертна дискусія «Сучасні інформаційні війни». Модератор: Микола Давидюк, політичний експерт, директор аналітичного центру «Політика». Еспертний склад: Джулія Уорд, Депутат Європейського Парламенту (Велика Британія); Світлана Заліщук, Народний депутат України; Василь Мирошниченко, партнер компанії CFC Consulting, співзасновник Українського кризового медіа центру; Максим Кияк, Співавтор дослідження центру стратегічних комунікацій НАТО, Канд. філос. н., Співзасновник мережі Global Ukrainians.

Друга експертна дискусія форуму була присвячена темі «Технології та інновації для належного врядування». До експертного складу ввійшли: Віктор Гурський, директор організації SocialBoost, співзасновник 1991 Open Data Incubator; Юрій Лісовський, Громадянська мережа ОПОРА; Сергій Карелін, Координатор компоненту «Національна політика» програми EGAP Фонду Східна Європа; Андрій Забловський, Керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Співзасновник Експертно- медійного хабу "Індустрія 4.0"

Особлива подяка команді Інституту партнерства та сталого розвитку, колегам за таку чудову організацію заходу! Також дякуємо команді UNIT.City за партнерство та пізнавальні екскурсії для учасників та гостей форуму містом інновацій. Впевнені, що ті сенси та практичні інструменти, які були висвітлені на форумі допоможуть учасникам в професійній діяльності та особистому житті.
Щиро вдячні усім учасникам за активну участь, спікерам за професійні виступи та змістовні дискусії, гостям за влучні вступні промови та підтримку.

Особлива подяка команді Інституту партнерства та сталого розвитку, колегам за таку чудову організацію заходу! Також дякуємо команді UNIT.City за партнерство та пізнавальні екскурсії для учасників та гостей форуму містом інновацій. Впевнені, що ті сенси та практичні інструменти, які були висвітлені на форумі допоможуть учасникам в професійній діяльності та особистому житті.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!