Цифрова безпека. Інновації та технології для належного врядування

Безпека журналістів та активістів

21 травня 2018 року в Українському кризовому медіа-центрі Ukraine Сrisis Media Center відбулась Прес-конференція "Безпека журналістів та активістів".

Кожен громадянин, кожен журналіст, громадський активіст чи мирний протестувальник має право вільно висловлювати свою думку, а в разі порушення цих прав – можливості правового захисту. На жаль, українська влада не змогла гарантувати права людини і верховенство права в країні. А під час останніх подій в Україні професія журналіста та активіста стала однією з найнебезпечніших, часом, навіть, спроби журналістів чи громадських активістів висловити свою думку завершувались протиправним застосуванням сили з боку правоохоронних органів.
Участь у прес-конференції взяли Джулія Уорд, Депутат Європейського Парламенту, член Комітету з питань культури, освіти та громадянського суспільства (Велика Британія); Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку, засновниця Академії цифрової безпеки та роботи з даними для активістів та журналістів (Україна); Ніколай Кванталіані, Digital security simple, експерт з цифрової безпеки (Білорусь).

Обговорення з представниками медіа стосувалось порушення прав активістів та журналістів, а також їх цифрової безпеки в умовах інформаційних загроз в Україні та світі.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!