Жіноче лідерство та підприємництво

Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

23 квітня 2018 року в місті Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN2018». Мета форуму: консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Громадська організація "Інститут партнерства та сталого розвитку" разом з компанією Business Gathering стали співорганізаторами форуму, головний організатор щорічного заходу: Журнал "БізнесWOMAN".

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito'99 KFT, власник Zoltan Horvath. Ексклюзивний партнер: Міжнародна дипломатична рада в Україні. За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна - Діаспора». Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло», «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in», Всеукраїнський журнал «Дипломат»

Учасницями форуму стали понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.
Спікерами форуму були: Ярослава Хортяні – депутат Європарламенту, 1-ий заступник президента СКУ (Угорщина); Ольга Трофімцева - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції; Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс»; Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик; Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ; Вікторія Ліснича – президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні; Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно; Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості; Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща).
Теми секцій форуму: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України» та «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу».

Серед запрошених гостей були присутніми: Леонід Кравчук – 1-ий Президент України, Леонід Кучма – 2-ий Президент України, Віктор Ющенко – 3-тій Президент України; Х’юг Мінгареллі – голова представництва ЄС в Україні; Геннадій Чижиков – президент ТППУ, Почесний консул Франції в Україні; Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України; Дмитро Лубінець – народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-Діаспора»; Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні; Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик; Народні депутати України; високопосадовці; Президенти Торгово-промислових палат та ін.
Особливістю цьогорічного форуму була велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок у сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017 за версією однойменного журналу. Особливо тішимося, що проект Інституту партнерства та сталого розвитку Академія жіночого лідерства та підприємництва “Inspiring Women” також було відзначено нагородою в особі деректорки ГО «ІПСД» Мустафіної Дар’ї – ініціаторки Академії. Також впродовж дня вперше в Україні проходила міжнародна Ярмарка вакансій на високі посади, яка допомогла знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції за кордон, а також завдяки співпраці з Державною Службою Зайнятості були презентовані кращі практики ведення бізнесу українськими жінками з усіх областей та міст України на виставці, куди вхід для всіх бажаючих був вільним. Кожна учасниця форуму отримала квіти, нові контакти та позитивні емоції.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!