Експертиза

Лідерське кафе: Global Vision

Зробити селфі з роботом Софією? Представити Україну у Давосі та на Всесвітньому саміті з розвитку підприємництва в Індії? Виграти престижну премію “The Bright Award” в сфері зеленої енергетики? Навчатися за кордоном і переймати інноваційний досвід міжнародної спільноти? Усе це цілком можливо і 19 квітня 2018 учасники Лідерського кафе “Global Vision” дізнались як!
Керівниця ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» долучилась до складу спікерів зустрічі - людей, які знають, що у світі є мало неможливих речей, і готові ділитися з молодими українцями практичними порадами щодо розвитку власного лідерського потенціалу.
Серед учасників зустрічі:
Олександр Акименко - засновник компанії “Yes&Design”. Видавець інтернет-журналу platfor.ma, консультант з впровадження інновацій. Випускник програми для медійників John S. Knight Journalism Fellowships (Стенфордський університет, США).
Денис Гурський - співзасновник ГО SocialBoost і некомерційного інкубатору 1991 Open Data Incubator. В 2018 році представляв Український дім на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія.
Андрій Зінченко та Роман Зінченко - засновники й координатори Української мережі енергетичних інновацій greencubator. Громадські активісти. В 2017 році брати Зінченки отримали нагороду "The Bright Award" від Стенфордського університету за значний внесок у розвиток сталої енергетики.
Катерина Календруж - менеджер проектів в Міністерстві охорони здоров'я України та експерт з питань координації реформ у Всесвітній організації здоров'я, випускниця програми обміну FLEX - 08, а також програми Global Village for Future Leaders of Business and Industry.
Василь Мірошниченко - партнер компанії CFC Consulting, співзасновник Українського кризового медіа центру. Випускник численних міжнародних програм обміну та стажувань. Як голова асоціації випускників Лондонської школи економіки в Україні, він став співзасновником громадської організації “Асоціація професійний уряд”, яка весною 2014 року об’єднала асоціації випускників західних університетів.
Дар’я Мустафіна - випускниця програми Відкритий Світ, засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку (Україна); засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва  Inspiring Women  , Засновниця Академії цифрової безпеки та роботи з даними для громадянського суспільства, представниця України на Глобальному форумі підприємництва 2017 в Індії.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!