Мир та безпека

Показ кращих кінофільмів Сараєвського кінофестивалю в Парижі, Франція

Сараєвський кінофестиваль (Sarajevo Film Festival) — найбільший кінофестиваль на Балканах та один з найбільших у Європі. Заснований у Сараєво в 1995 році, коли місто було в облозі під час Боснійської війни. Перший раз відбувся 1996 року. Найвища нагорода на фестивалі — премія "Серце Сараєво".
Впродовж своєї історії фестиваль відбувався у липні, серпні або вересні. У програмі фестивалю як повнометражні, так і короткометражні фільми з усього світу. Переважно це фільми, які підіймають важливі соціальні та правозахисні теми.
І ось уже другий рік за ініціативи EGAM відбувається показ кращих кінофільмів в Парижі - Sarajevo sur Seine Film Festival. І вже другий рік Інститут партнерства та сталого розвитку підтримує покази. Цьогоріч покази відбувались 9-11 лютого 2018 року в м. Париж, Франція.
Дані покази – не лише чудова можливість переглянути усім бажаючим кращі кінофільми, привезені з Сараєвського кінофестивалю, але і подискутувати з режисерами та акторами кінофільмів про теми, які підіймаються в стрічках, ідейне, творче, ціннісне.
Також даний кінофестиваль слугує місцем зустрічі активістів, правозахисників, громадських діячів різних країн Європи.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!