Експертиза

Індія. Презентація Inspiring Women на Світовому саміті з розвитку підприємництва 2017

Світовий саміт з розвитку підприємництва (Global Entrepreneurship Summit) - це провідний щорічний захід за участі підприємців, інвесторів, інноваторів та людей, які розвивають інфраструктуру підприємництва, з усього світу.
GES 2017 створив середовище, яке дає змогу новаторам та підприємцям, особливо жінкам, вивести свої ідеї на новий рівень. За два з половиною дні роботи з мережею, наставниками та за допомогою освітніх та надихаючих виступів GES дає можливість підприємцям розвивати свої ідеї, налагоджувати партнерства, розвивати інновації та знаходити нових клієнтів та партнерів, створювати в майбутньому нові товари та послуги, які трансформуватимуть суспільства. Саміт відбувся завдяки партнерству урядів Індії та США. Делегації очолювали Нарендра Дамодардас Моді, прем'єр-міністр Індії та Іванка Трамп.
Дар’я Мустафіна гідно представила Україну на Світовому Саміті з розвитку підприємництва 2017. Цьогорічний саміт підкреслив важливість теми участі жінок, основне гасло Саміту "Розвиток жінок - Процвітання для всіх" та був спрямований на підтримку жінок- підприємців та сприяння економічному зростанню в усьому світі. Дар’я отримала можливість розповісти про українську програму розвитку жіночого лідерства та підприємництва Woman2Woman, Академію жіночого лідерства та підприємництва та спільноту Inspiring Women – Жінки, які надихають; знайти міжнародних партнерів; поширити інформацію про стан економіки, досягнення та виклики українських жінок - підприємниць.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!