Експертиза

Бангкок, Тайланд. One Young World Summit

One Young World - Спільнота Людей, які розвивають свої народи, компанії, організації, міста та країни; Людей, які змінюють цей світ. One Young World - це більш ніж сім тисяч молодих людей з усього світу, лідерів думок, науковців, політичних та громадських діячів, підприємців, винахідників та інноваторів. Це нова генерація, яка ставить на порядок денний глобальні питання миру, безпеки, рівності та прав людини, подолання голоду та бідності, зміни клімату; генерація, яка задає нові тренди розвитку бізнесу, науки, освіти; формує ціннісні орієнтири суспільств.
Щороку форуми мережі відбуваються в різних країнах світу, але щоразу вони єднають людей усіх континентів, молодь, успішних бізнесменів та стартаперів, керівників корпорацій, визначних науковців та винахідників, Нобелівських лауреатів, Олімпійських чемпіонів, Президентів та Прем’єр міністрів, глав міжнародних організацій та аналітичних центрів, акторів та режисерів, музикантів та співаків, письменників та журналістів, активістів та астронавтів. Атмосфера довіри, співпраці, партнерства. Ти усвідомлюєш, що люди світу єдині в бажанні миру, розвитку, прогресу. Майбутні покоління повинні докласти багато зусиль аби побудувати кращий світ. Пишаємось, що у 2015 році Україну серед 1300 учасників з 196 країн світу представляла керівниця ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» Дар’я Мустафіна.

«Найважливіший урок, який я отримала під час участі в Світовому Саміті One Young World 2015 в м. Бангкок, Тайланд - це те, що людяність не має кордонів і що світ рухається шаленими темпами вперед, Україна має поквапитись в реалізації інтелектуального та творчого потенціалу свого народу, щоб зайняти гідне місце серед провідних інноваційних та високотехнологічних економік світу». В рамках OYW Summit 2015 Дар’я разом з активістами та підприємцями з 196 країн світу закликала глав держав підписати Паризьку угоду, угоду в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та прийняти негайних заходів з метою зменшення темпів глобального потепління. «Головна порада, яку я можу дати для досягнення успіху : Друзі, будьте вільними, сміливими і ставте високі цілі, не гайте часу - зробіть перший крок і прискорюйте рух вперед; займайтесь тим, у що щиро вірите і що вас надихає; концентруйтесь на можливостях, а не перешкодах; будьте порядними людьми та професіоналами своєї справи; навчайтесь і змінюйтесь. Успіх - це шлях, отримуйте насолоду від процесу, будьте в гармонії з собою та світом».

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!