Експертиза

Лекція «Глобальний вимір жіночого підприємництва та лідерства» для підприємниць Київської ТПП

Київська ТПП та Національний університет «Києво-Могилянська академія» провели круглий стіл на тему «Жіноче підприємництво та лідерство» на якому обговорили сучасні тенденції розвитку жіночого лідерського потенціалу, європейський досвід розвитку жіночої підприємницької ініціативи, проблеми відкриття бізнесу, освітні можливості, а також напрямки розбудови діалогу «бізнес-влада-освіта».
У круглому столі прийняло участь більше 50 представників організацій різних форм власності та галузей, зокрема благодійницькі, освітні, торгівельні, юридичні, консалтингові, виробничі, банківські установи, будівельницькі, дизайнерські, страхувальні, туристичні, сільськогосподарські, медичні, а також організації зі сфери енергетики та енергозбереження, ІТ, дослідницькі установи, та інші.
Дар'я Мустафіна, директорка ГО «Інституту партнерства та сталого розвитку», виступила з доповіддю «Глобальний вимір жіночого підприємництва та лідерства».
Заслухавши та обговоривши інформацію спікерів та учасників «круглого столу» вирішено: взяти до уваги досвід Шауляйської ТПП щодо розвитку жіночого лідерства в бізнесі. Заручитися підтримкою щодо розвитку жіночого лідерства міжнародної спільноти. Підтримати ініціативу, щодо створення комітету жінок-підприємниць, та рекомендувати Президії Київської ТПП створити комітет жінок-підприємниць та затвердити на посаду Голови Комітету головного фінансового директора ТОВ «Енерджи Кепітал» ТМ Україночка - Самойленко Тетяну Олександрівну, та на посаду спів-голови Комітету професора кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Чалу Ніну Дмитрівну. Для популяризації жіночого підприємництва зробити серію надихаючих публікацій під рубрикою «Success in high heels» про жінок-підприємниць в журналі Київської ТПП «Ділова панорама». Створити робочу групу для розробки основних напрямків діяльності комітету жінок-підприємниць.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!