Жіноче лідерство та підприємництво

Міжнародний бізнес-форум «BusinessWOMAN 2017»

Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2017» став унікальною за масштабом, змістовним наповненням та ціннісним підходом подією для всього світу, яка відбулась в столиці України!
Метою Міжнародного бізнес-форуму «БізнесWOMAN 2017» стала консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу. Участь у форумі взяли жінки з різних країн світу.
Серед учасників форуму: представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу. Форум відвідали запрошені гості з Бельгії, Греції, Грузії, Великої Британії, Естонії, Іспанії, Канади, Литви, Люксембургу, Молдови, Німеччини, Румунії, Словенії, США, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та інших країн світу.

Урочисте відкриття форуму супроводжувалось музичним привітанням від неймовірного гурту LeonVoci, знаному в усьому світі, привітаннями від Ганни Крисюк, Генерального Директор Журналу «БізнесWOMAN» та Грігола Катамадзе, Президента Асоціації платників податків України. З привітальним словом до учасниць також виступили запрошені чоловіки: Віктор Ющенко, Третій Президент України (2005–2010), голова Національного банку України (1993—2000), прем'єр-міністр України (1999–2001). Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні. Геннадій Чижиков, Почесний консул Франції в Україні, Президент Торгово-промислової палати України. Янош Коллар, ведучий консул Посольства Угорщини в Києві. Олег Іваненко, депутат Київської обласної ради, паралімпієць.

Форум складався з трьох секцій

СЕКЦІЯ 1
ПОЛІТИКА. МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТІЯ. БЕЗПЕКА.

Сприяння гендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок. Еволюція економічної дипломатії та лобіювання в міжнародному підприємництві. Роль жінки в українському та міжнародному політикумі. Участь жінок у встановленні миру та запобіганні конфліктам.

TOP:
Ребекка Хармс

Депутат Європарламенту. Член Комітету з питань парламентського співробітництва між Україною та ЄС.

Модератор:
Дар’я Мустафіна

Директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.
Ірина Геращенко
Перший заступник голови Верховної Ради України;
Ярослава Хортяні
Речник Української громади в Угорському парламенті, Голова Європейського Конгресу Українців, м. Будапешт, Угорщина;
Ірина Суслова
Народний депутат України VIII скликання, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань захисту прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, співзасновник Громадської організації «Люстраційний комітет України»;
Галина Матюшина
Депутат міської ради м. Антверпен, Бельгія.

СЕКЦІЯ 2
БІЗНЕС. ІНВЕСТИЦІЇ. ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ.

Презентації кращих практик ведення жінками бізнесу в Україні та за кордоном у галузях: енергетика, металургія, торгівля, медицина, туризм, cільське господарство, консалтинг, реклама, IT-сектор. Реформування податкової системи України на практиці міжнародного досвіду з урахуванням локальної специфіки вітчизняного законодавства. Шляхи підвищення інвестиційної привабливості України на світовому ринку.

TOP:
Крістіна Беречет

Генеральний секретар Всесвітньої Асоціації платників податків.
Модератор:
Анастасія Баклан
CIPE Ukraine, Business Gathering;
В другій секції виступили:
Поліна Колодяжна
Радник Президента Асоціації платників податків України, Член Ради Асоціації платників податків України;
Аліна Скоморохова
Генеральный директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін ІМПЕКС», м. Хмельницький;
Ніна Чала
Співголова комітету жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати;

СЕКЦІЯ 3
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ОСВІТА. КУЛЬТУРА.

TOP-спікер:
Соломія Вітвіцька
Українська телеведуча, журналіст, ведуча «ТСН. Особливе» на каналі 1+1;
Модератор:
Дар’я Мустафіна
Директорка Інституту партнерства та сталого розвитку;

В третій секції виступили:

Марта Барандій
Юрист-міжародник, кандидат юридичних наук, засновник і голова НУО Promote Ukraine м. Брюссель, Бельгія;
Валентина Марджанішвілі
Директор Центру розвитку і творчості ArtBoomGe, голова ГО Будинок грузинсько-украінськоі преси та книги, делегат від Жіночоі Ради Грузії;
Раїса Панасюк
Керівник Вінницького міського реабілітаційного центру молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія», Уповноважений з прав людини з інвалідністю;
Олена Білецька
Голова ГО «Українська Жіноча Варта»;
Ольга Редзюк
Засновник та директор тренінгової компанії OLEROM;
Зоряна Столярчук
Директор української школи «Ерудит» (Австрія). Організатором форуму виступив журнал «БізнесWOMAN»;

Генеральний партнер форуму – Асоціація платників податків України. Співорганізатори – компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». Серед партнерів заходу: Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій, Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), «Promote Ukraine» (Бельгія), «Abroadship» (Великобританія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), БК «Шобелі Україна», ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», Національний проект «Книга рекордів України», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Жіноча рада Грузії» (Грузія).
Участь у Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2017» для жінок була безкоштовною. Інститут партнерства та сталого розвитку щиро вдячний кожній учасниці форуму за Вашу щоденну працю, спікерам за поширення досвіду та натхнення на нові звершення, усім партнерам за клопітку підготовку Форуму, який відбувся на найвищому рівні, Головному організатору події Журналу БізнесWoman за шляхетну мету об'єднати жінок України та світу заради добрих змін та миру, волонтерам за невтомність та щирість, представникам медіа за висвітлення події, членам Інституту за підготовку та координацію заходу, друзям та небайдужим людям, які допомагали, надихали, підтримували! Форум став дійсно унікальною подією.
Інститут партнерства і сталого розвитку буде і надалі працювати задля реалізації цілей форуму та розвитку жінок України та світу.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!