Жіноче лідерство та підприємництво

Форум «Жінки, які надихають»

Inspiring Women - Жінки, які надихають, захоплюють та ставлять перед собою високі цілі!

Основною доповідачкою форуму стала Вірджинія Літлджон, співзасновниця та виконавча директорка Quantum Leaps Inc, радниця з питань жіночого підприємництва в рамках Програми розвитку малого та середнього бізнесу та підприємництва Організації економічного співробітництва та розвитку з 1996 року. Наразі є американським представником групи W20 (Women's 20) країн Великої двадцятки G20, очолює робочу групу з цифрової інтеграції для W20 та працює над питаннями доступу жінок-підприємців до міжнародних ринків
В рамках форуму учасниці дізнались про діяльність Інституту партнерства та сталого розвитку від Директорки Дар’ї Мустафіної; про роботу Американського Дому в Києві від Директорки Крiстi Єнн Хофланд; про Офіс з просування експорту від Керівника офісу Мар'яни Каганяк.

Учасники форуму отримали потужний заряд натхнення та познайомились з життєвими історіями – історіями успіху та викликів Жінок, які надихають:
  1. Абрамової Тетяни, засновниці та виконавчої директорки бренду «RITO»
  2. Апасової Лори, власниці та керівниці компанії «Інвестиційні Стратегії»
  3. Кобилянської Розалії, Президента «Української Академії Інтегративної Медицини»
  4. Колодницької (Нетовкіної) Наталії, засновниця Ювелірного Дому ZARINA, президента ГО «Ділові Українські Жінки»
  5. Крисюк Ганни, Генеральної директорки Журналу «БізнесWOMAN», Генеральної директорки Книги Рекордів України
  6. Скоморохової Аліни, Генеральної директорки спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін ІМПЕКС»
  7. Подлєсної Світлани, Міжнародне бізнес-об’єднання.
Форум став платформою для спілкування та обміну ідеями між успішними жінками та дівчатами, які лиш починають шлях розвитку власної справи. Атмосфера взаємної підтримки та допомоги, добра, щирості і творчості!
Форум завершився чуттєвим виступом учасниці нашої Академії жіночого лідерства та підприємництва - вокалістки Анни Петровської та її групи СУПЕР-8.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!