Експертиза

Маріуполь. Лекція «Підривні інноваційні моделі виходу компаній-новачків на нові ринки»

18-19 жовтня 2017 в Маріуполі відбувся Бізнес-форум «Business4Women» за участі жінок - підприємниць Донецької та Луганської областей України. Представниця ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» розповіла учасницям заходу про економіку майбутнього, інновації та «підривні» інноваційні моделі виходу нових компаній на ринки; роль українських підприємців, новаторів та винахідників в світі; про тренди зростання глобальних ринків. Також Дар'я Мустафіна взяла участь в дискусійній панелі: «Можливості та виклики на шляху підприємницької діяльності жінок».
Форум відбувся в рамках декількох сесій: Огляд новітніх національних та європейських ініціатив; Роль громадських та бізнес-об’єднань в розвитку жіночого підприємництва; Актуальні програми фінансової підтримки бізнесу. Також відбулись дискусійна панель «Можливості та виклики на шляху підприємницької діяльності жінок», майстер-класи від провідних бізнес-тренерів; нагородження переможців конкурсу «Чому я обираю власний бізнес»; прозвучали історії успіху жінок-підприємниць.
Організатор Форуму: Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Дар’я Мустафіна: «І нехай Вам спершу здасться, що високоповажний спікер стоїть на голові в Маріуполі, але направду неймовірна Маді Шарма з EESC (Європейський соціально - економічний комітет) із Великобританії перевернула з ніг на голову уявлення українських жінок про бізнес. Мені пощастило бачити Маді і здивовані повні запалу очі десятків жінок Донбасу водночас! А ще щаслива, що вдалось розказати про своє бачення розвитку жінок України і що Маді підтримує нашу Академію жіночого лідерства та підприємництва “Inspiring Women”, готова долучатись, прилітати в Україну ділитись своїм досвідом і допомагати українським жінкам змінювати своє життя та майбутнє країни. Дійсно Inspiring Woman, жінка яка надихає! Рецепт успіху від Madi Sharma: My DNA: You must be the change you want to see - No excuses. Life is a blank piece of paper - whatever you write on it you can achieve. 7 F from Madi: Fantasize; Feasible; Foundation; Fit for purpose; Failure is a learning; Focus; Face».

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!