Жіноче лідерство та підприємництво

Перший жіночий форум «Роль жінки в зоні АТО»

21 травня 2017р. у місті Волноваха, Донецької області, відбувся перший Всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні АТО». Метою форуму стала консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони АТО.

Серед запрошених гостей багато впливових спікерів, народні депутати Верховної ради України Дмитро Лубінець, Ірина Суслова, Максим Саврасов, Тетяна Ричкова, Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, екс-футболіст київського «Динамо» В’ячеслав Ващук, начальник Управління сім’ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна та ін.

Загалом участь у форумі взяли близько 400 жінок з різних куточків України та Донбасу. Серед учасників форуму – представниці політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України.

В цілому вся робота форуму тривала у двох тематичних секціях – «Роль жінки у зоні АТО» та «Кращі практики соціальних та волонтерських проектів». У першій секції учасники форуму обговорювали сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок у зоні АТО, а також роль жінки у встановленні миру та запобіганні конфліктам. Друга ж секція була присвячена презентації кращих в Україні проектів реалізованих жінками у зоні АТО та за її межами у галузях: освіта, культура, соціальна сфера, спорт, бізнес, медицина, туризм, сільське господарство.

На жаль сьогодення жінок із зони АТО дуже нелегке, але вони мужньо тримаються та показують приклад незламності і на усіх фронтах працюють на благо миру та процвітання нашої країни. На форумі жінки із зони АТО та усі присутні слухачі змогли отримати нову корисну інформацію, перейняти безцінний досвід, познайомитись з успішними спікерами, різноманітними програмами, проектами та організаціями. Ще більше повірити у себе та свої сили і надалі рухати нашу країну до змін та миру.

Організував форум Журнал «БізнесWOMAN», при пітримці Громадської спілки «Промінь Україна», Жіночої ради Донбасу, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», Міжнародне Бізнес Об’єднання, БФ «Я - Волноваха», ГО «Промінь Волноваха», ГО «PromoteUkraine» (Бельгія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), ГО «Жіноча рада Грузії», ГО «Світове Українство», Національний проект «Книга рекордів України», ГО «Українська Жіноча Варта», BusinessGathering, ТОВ «Тін Імпекс», Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), InternationalMediaPortal – FashionDiplomacyта ін.

Приємно, що ініціатива даного форуму пролунала від жінок Донбасу на попередньому Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2017». Хотілось би висловити слова подяки усім організаторам, партнерам, спікерам, жіночій раді Донбасу за віру в силу жінок, мужність та самовіддану працю для організації даного форуму!

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!