Експертиза

Париж, Франція. Лекція «Роль соціальних медіа. Революція Гідності»

11-19 березня 2017 року відбувся Sarajevo sur Seine Film Festival - показ кращих кінофільмів Сараєвського кінофестивалю в Парижі, Франція. ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» став партнером заходу.
Сараєвський кінофестиваль (Sarajevo Film Festival) — найбільший кінофестиваль на Балканах та один з найбільших у Європі. Заснований у Сараєво в 1995 році, коли місто було в облозі під час Боснійської війни. Перший раз відбувся 1996 року. Найвища нагорода на фестивалі — премія «Серце Сараєво». Впродовж своєї історії фестиваль відбувався у липні, серпні або вересні. У програмі фестивалю як повнометражні, так і короткометражні фільми з усього світу. Переважно це фільми, які підіймають важливі соціальні та правозахисні теми. За ініціативи міжнародної мережі EGAM відбувається показ кращих кінофільмів в Парижі.

В рамках фестивалю експертка ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» Юлія Закутня прочитала лекцію «Роль соціальних медіа. Революція Гідності». Юлія ознайомила міжнародну спільноту з ситуацією, яка склалась в Україні під час Євромайдану (Революції Гідності) та окреслила наше бачення ролі соціальних медіа в розбудові демократії, мобілізації волонтерських та правозахисних рухів в Україні.

Контакти:

Залишайтеся в курсі наших подій!